Oleje Miller Oils

Přijďte  vyzkoušet na naše provozovny vynikající kvalitu olejů a maziv od britského výrobce. který má za sebou více než 125 letou tradici. I přesto, že vzešly a byly odzkoušeny v motorsportu, můžeme je nabídnout za příznivou cenu všem motoristům.

Rezervace pro výměnu oleje naleznete zde

Jednotlivé řady pro osobní automobily:

 

PREMIUM

To nejlepší pro motoristy

Řada olejů Millers Oils Premium nabízí mazací program vysoké kvality pro osobní a lehké dodávkové automobily za využití bohatých zkušeností v motorsportu.

Velký sortiment motorových olejů, převodových olejů a aditiv pohonných hmot, přispívá k většímu výkonu, hladšímu a čistšímu chodu motoru, vede ke snížení spotřeby paliva a mimořádným způsobem chrání mechanické součásti před opotřebením. Vysoké kvality je docíleno použitím nejkvalitnějších základových olejů pocházejících z první rafinace s přidáním výkonných aditiv, nikdy pocházejí z opětovné rafinace - tzv. re-rafined nebo re-conditioned oils.

 

TRIDENT

Kvalita bez kompromisů

Řada TRIDENT zastupuje kvalitní motorové oleje za příznivou cenu. I přesto splňuje kritéria výrobců automobilů.

 

CLASSIC

Pro budoucnost veteránů

Produktová řada Classic nabízí aditiva a maziva určená pro veterány – historické automobily a motocykly. Chrání a vylepšuje vlastnosti motorů, diferenciálů, převodovek a dalších částí historických vozidel. Výrobky řady Classic v kombinaci správné viskozity a moderních aditiv zaručují maximální péči o Vaše historické automobily a motocykly.

Na rozdíl od moderních a levných olejí je v produktech Classic  použito dostatečné množství protiotěrového aditiva na bázi fosforu a zinku – tzv. ZDDP (Zincdialkyldithiofosfát). Optimální množství protiotěrových aditiv má pozitivní vliv na opotřebení mechanických součástí vozu a jejich životnost a prodlužuje jejich životnost.

pro ochranu a vylepšení vlastností motorů, převodovek, diferenciálů a dalších součástí historických vozidel. Oleje a maziva řady Classic zároveň obsahují moderní Produkty řady Millers Oils Classic jsou oficiálně schváleny Federací britských historických autoklubů (FBHVC).

 

MOTORSPORT

Známe recept na vítězství

Pro použití v závodním motosportu byla speciálně vyvinuta maziva a aditiva z produktové řady Motorsport. Proto můžete od závodního stroje očekávat vyšší výkon i spolehlivější ochranu. Efektivita při maximálním závodním nasazení je ověřována závodními týmy, které se přímo podílí na vývoji těchto produktů.

Nejnovější technologie - závodní motorové oleje s použitím nejkvalitnějších základových olejů ve formě polyalfaolefinů a polyesterů (triestery), převodové oleje s použitím nanočástic – snižují tření a ztrátu výkonu v převodovém systému minimálně o 25%.

 

NANODRIVE

Výrobky řady Nanodrive jsou vhodné pro civilní i sportovní aplikace. Aby bylo dosaženo  většího snížení opotřebení součástí, koeficientu tření a zvýšení výkonu automobilu, jsou produkty aditivovány nanočásticemi.

V civilních aplikacích je nejvíce ceněno snížení spotřeby pohonných hmot, menší produkce zplodin a s tím související snížení opotřebení součástí motoru a převodovky.

U sportovní a závodních aplikací vysoce výkonné low-friction motorové a převodové oleje zvyšují výkon motoru a naopak snižují třecí ztráty výkonu v převodovém ústrojí. Nejenže se snižují náklady na repase motorů a převodovek, ale i snižuje riziko poruch a závad.

 

URBAN PNEU s.r.o.

Pod Vodojemem 582
394 70  Kamenice nad Lipou

 Tel.: 565 432 830
info@urbanpneu.cz